אילו קופסאות אוכל כדאי לקחת לגן ולבית הספר?

כמה פעמים שלחתם את הילדים שלכם לגן או לבית הספר עם סנדוויץ מושקע ולצידו פירות מרעננים ובריאים בתקווה שלא תמצאו אותם זרוקים בתיק שלהם בסוף היום?

לא פעם ולא פעמיים גיליתם שאריות של כריך מעוך בתוך שקית ניילון. הורים נפלאים שכמובם, הגיע הזמן שאת ארוחת העשר, בה כל כך השקעתם מזמנכם להכנתה ושבשבילה התעוררתם מוקדם יותר מהשעה שהייתם מעדיפים לקום, תאחסנו בתוך קופסאות אוכל המיועדות בדיוק בשביל ארוחה שכזו.

 

למרבה המזל, היום, בתי הספר והגנים דורשים להביא ארוחת עשר מזינה במיוחד ולאחסן אותה בקופסאת אוכל שתשמור היטב על מה שבתוכה.

 

ארוחת בוקר חיונית ביותר להתפתחות הילד, לריכוז במשך יום הלימודים ולמצב הרוח. לכן, אל תחדלו מלהשקיע בארוחות הבוקר אותן אתם שולחים. כדי שילדים יהיה חשק לאכול את כל הארוחה, כדאי מאד שתדאגו שהקוספאות שאתם שולחים להם יהיו אטרקטיביות ונוחות לשימוש ולא דלות, משעממות ומסורבלות.

 

אז איך תדעו מהן הקופסאות הטובות ביותר לשימוש?

הן לא צריכות לתפוס יור מדי מקום בתיק, הן צריכות להתאים לניקוי במדיח הכלים, הן צריכות להיות מחולקות לכמה תאים על מנת להפריד בין סוגי המזונות, לעיתים הם יכולות להיות מחולקות לשתי קומות (עיצוב שהילדים ממש אוהבים וגם עוזר לכם לשמור על האוכל).

 

כמובן שצבעוניות וססגוניות יעשו את העבודה, במיוחד אם מדובר בדמויות האהובות על הילדים שלכם- הלו קיטי, הכבשה ניקי, מניונים, שחקני כדורגל מפורסמים ועוד…

אין מה להתפרע עם מחירי הקופסאות, ניתן למצוא אותן במחירים אטרקטיביים במיוחד, בעיקר של המותג סיסטמה הנחשב לטוב ביותר (המחירים יכולים לנוע מעשרה שקלים ומעלה).

 

לסיכום- קופסאות האוכל הן הפיתרון האולטימבטיבי והיעיל ביותר לשמירת האוכל ונשיאתו, במיוחד בקרב ילדים. גם אם סתם מתחשק לצאת לפיקניק או יום כיף בחוף הים, הקפידו להצטייד בקופסאות האלו השומרות על הטריות וגם על הסביבה- כיוון שהן ניתנות למיחזור במקום לזרוק את שקיות הניילון בכל יום!

הקופסאות קלות ונוחות לשימוש, ניתן לחמם בהן את האוכל ולתת לילדים את ההרגשה העצמאית של לעשות כך. הקופסאות קומפקטיות ועוזרות לילדים שלנו לעבור את ארוחת העשר בשלום, ואפילו לסיים את כולה ולרצות עוד