הגבלת שיווק תחפושות ילדים בעלות גוון זנותי

לרגל חג פורים הקרב ובא, החלטנו לכתוב על נושא שעלה – תחפושות פורים בכל מחיר?
בשנים האחרונות החלה מגמה בולטת המאפיינת את תחפושות הפורים של הילדות והנערות, הגוון הזנותי אותן הן מציגות. 

לא ניתן להתעלם מילדה בת 12 שלובשת חצאית מיני ומחופשת לאחות – הרי השמלות של האחיות מגיעות להן עד הברכיים, אז איך? כנ"ל לגבי תחפושת השוטרת שמגיעה עם מכנס קצרצר וחולצה בטן, האומנם ככה מדי השוטרות נראים? שלל התחפושות מקבלות אופי מיני, מה שיכול להבנות את זהות האישה העובדת במרחב הציבורי כאובייקט מיני.
על מנת להימנע ממצב זה, עורכת הדין רוני אלוני-סדובניק החליטה להעביר מכתב פנייה לשר התעשייה והמסחר, מר נפתלי בנט, על מנת לעצור ולהגביל את שיווק התחפושות הללו.

לפניכם המכתב המקורי שנלקח מאתר גלובל ניוז:

כבוד שר התעשייה והמסחר מר נפתלי בנט

אדוני השר רוב שלומות,

הנדון: בקשה דחופה בעניין הגבלת שיווק תחפושות ילדים בעלות גוון זנותי- למניעת הבניית זהות האישה העובדת במרחב הציבורי כאובייקט מיני

הריני עושה פנייה דחופה זו אליך, גם בכובעי כאימא לילדים קטנים, גם בכובעי כעורכת דין המייצגת קטינות/ים נפגעי עבירות מין בבקשה לשימוש בסמכויותיך הטבעות בחוק ובתקנות ולאסור כל שיווק של תחפושות פורים לקטינים/ות ,שהן בעלות חזות מינית , המתכתבת ישירות עם תלבושות בתעשיית הסחר בנשים, הזנות, ומועדוני הסאדו-מזוכיזם כדלקמן:

1.         הריני נאלצת לצרף לעיניך כאן, סדרת תמונות צבעוניות הלקוחות מתוך חוברות המשווקות תחפושות פורים למתבגרות, ולצדן תמונות דומות להחליא, של נשים החיות במעגל הזנות והסחר בגוף לצרכי מין-תמונות מתוך חוברות המחולקות חינם בפרהסיה בקיוסקים שונים ברחבי הארץ.

2.         אחות בית חולים או זונה?- תוכל לראות לדוגמא, כי אחיות בבית חולים הן למעשה גוף ארוטי נשי המכוסה במעט בד לבן עם מגן דוד אדום וחושני ובתנוחות שאינן מותירות ל"חולה" או ל"רופא" או ל "לקוח" הגבר, כל מקום לדמיון.

3.         תוכל לראות גם את התמונות הכמעט זהות של שוטרות משטרת ישראל-המתפקדות עם המדים שלהן גם בעיתוני הסקס וגם בעיתוני התחפושות לילדים-על תקן "חפץ" מיני, מתחום הסאדו-מזוכיזם.

4.         הטמעת הזהות הזנותית בקרב ילדות-דפדוף בחוברות התחפושות, הן כטיול במעלה הגילאים בדרך האיטית והמתוחכמת של הזנית תודעת הילדים והילדות. בעמודי הפעוטות, התחפושות תמימות ומקסימות, כפי שתחפושת צריכה להיות, גם בכיתות הגן אורכי החצאיות ושמלות הנסיכות עדיין "מתוקות", ואולם כשמגיעים לדף התחפושות של בנות ה 12-18, ה"תחפושות" כלל אינן "תחפושת פורים" אלא מדובר בתעשייה מדויקת של שיווק דימוי מיני זנותי בפרהסיה באמצעות תלבושות של נשים בעלות מקצועות מכובדים, אך עם "טוויסט" מיני מובהק-התוצאה-הטמעת המסר בקרב מתבגרות, שכשהן הולכות לעבודה-הן למעשה הולכות למקום בו הן מוחפצות מינית.

5.         חינוך הבנים לדה הומניזציה של הבנות- בנים בגילאים בוסריים אלו, 7-18- רואים את "בעלות המקצוע", המחופשות, ומה הם מבינים? שאישה, גם בבגד עבודה ובמקום בו באה לעבוד-היא למעשה "פתיינית" שכל עניינה לפתות את הזכר. התרת שימוש בתחפושות מיניות אלו במרחב הציבורי של הקטינים מחנכת אותם שהילדות הן אובייקט מיני, גם במקום העבודה.

6.         התרבות המקרים בהם ילדים וילדות מפיצים צילומים פורנוגרפיים, או מעורבים בצפייה בתכנים אלו, ואף נוטלים חלק בניצול מיני קבוצתי של ילדות מוחלשות-מצריכה התערבות הרגולטור הן בתחום התמ"ת והן בתחום החינוך.

7.         אודה לפעולה אקטיביסטית מיניסטריאלית מצדך.

 רוני אלוני סדובניק-עורכת דין,

 מייצגת קטינים/ות נפגעי עבירות מין.

 

 

מה דעתכם על עניין זה? תומכים בעורכת הדין אלוני-סדובניק?