כל כמה זמן מתעורר החשק לשנות ולגוון בבית, להכניס קצת צבע.

שטיחי PVC  הינם הדרך המקורית, הצבעונית והקלה לעשות זאת, בואו נראה מדוע.

שטיחי  PVC  הינם עמידים במים ובלחות , זהו יתרון גדול במדינה קטנה ולחה ( שלא יהו מדיקים לה יותר מים).

נוסף על כך החומר מונע שריטות-  מאוד מתסכל לקנות שטיח חדש, או כל מוצר דקורטיבי אחר ולגלות לאחר מספר ימים או שבועות שריטה ,שככל הנראה הגיעה כדי להישאר.

עם שטיחי הPVC יש דאגה אחת פחות בנושא המכות והשריטות, נחמד.

השטיח מאוד קל לניקוי, החומר ממנו הוא עשוי חלק ופשוט לניקוי וגם ניגוב עדין עושה את העבודה (ומצמצם את האפשרות לגרום שריטה, כמה יפה שהיתרונות משתלבים יחד).

הם חסינים בפני אבק. בעיה מוכרת נוספת היא הצטברות אבק בשטיחים המצריכה שאיבה שדורשת זמן רב ,מאמץ רב ופעמים רבות התוצאה הסופית אינה מספקת ואף יכולה להזיק לאלו הסובלים מאלרגיות.

שטיחי הPVC הינם חסינים לאבק ודוחים אותו וכך מסייעים לשמור על נקיון ובריאות בני הבית.

יתרון חשוב לא פחות- עמידות באש. מוצרים שאינם דליקים הם חשובים ומשמעותיים ביותר בקרב משפחות בכלל ובקרב משפחות בעלות ילדים קטנים בפרט. המוצר בטיחותי ומקנה תחושת שלווה ורוגע בנושא בטיחות בבית וזהו עניין חשוב ובלתי נפרד.

בנוסף לכל אלה, כדי שהשטיח שלכם ישאר יפה כל הזמן הוא גם עשוי מחומר דוחה כתמים כך שתוכלו להיות שקטים שהוא ישאר נקי ויפה כל הזמן.

שטיחי הPVC מונעים החלקה, כך שגם אם אתם או ילדיכם ממהרים לאנשהו, או שהשטיח נרטב (דוחה מים כבר אמרנו) אין חשש, אתם תשארו יציבים ובדיוק במקום.

לא נשכח לציין שהשטיחים הצבעוניים והמעוצבים מגיעים בכל גודל שהוא ומתאימים לכל חלל שרק תרצו.

אם זה שטיחון קטן לשים לפני כיור המטבח או שטיח בינוני לכניסת הבית- ישנה אפשרות להתאים את השטיח לכל גודל , כך שבעצם השליטה היא ביידים שלכם.

הדוגמאות הרבות ושלל הצבעים יכולים להתאים לכל עיצוב , בין אם יוקרתי ובין אם פשוט וצנוע.

אז אם חשקה נפשכם בשדרוג כיפי לבית לכבוד החגים, או סתם כי בא לכם להתחדש, שטיחי PVC הם פתרון נהדר עבורכם.