עם אילו קופסאות אוכל כדאי לכם לשלוח את הילדים לגן?

בשנים האחרונות המודעות לאיכות הסביבה הולכת וגדלה ויותר ויותר אנשים נוקטים צעדים שיעזרו לשמור על הכדור שלנו נקי כמה שאפשר. קמפיינים שונים קוראים לנו לזרוק את הבקבוקים במחזורית ולא בפח ומלמדים אותנו על החומרים המתכלים ועל אלו שבוודאות מהווים סכנה לאוויר הנקי ולעולם הירוק שלנו.

כחלק מהמגמה לשמור על איכות הסביבה, יותר ויותר משפחות מוותרות על שקיות הניילון המזהמות ובוחרת לארוז אפילו את הסנדוויצ'ים של הילדים בקופסאות רב שימושיות. כדי לעזור לכם לבחור קופסאות אוכל לגן או לבית הספר, שיהיו איכותיות, ידידותיות לסביבה ובעיקר ישמרו על הבריאות של ילדיכם, יצאנו לבדוק מהן הקופסאות האולטימיטביות וחזרנו עם תוצאות מעניינות.

 

חברה שמאוד אהבנו את כל קופסאות האוכל שלה (אלה שהצלחנו לבדוק), היא סיסטמה. בדקנו קופסת קובייה בנפח של 1.4 ליטר, מחולקת ושקופה, שהכילה לא מעט אוכל וענתה על כל התנאים שקופסאות אוכל לגן צריכות לעמוד בהם. אם אתם מחפשים קופסה לילדים גדולים יותר, יש לסיסטמה גם קופסה מלבנית מחולקת בנפח של 1.76 ליטר ומספיקה לכמות גדולה יותר של אוכל.

זה לא נגמר בזה, החברה המעולה מייצרת גם קופסאות ייעודיות לסלט, לארוחת בוקר, למרק, לנודלס, לסנדוויצ'ים ואפילו קופסה מיוחדת לשייקים. בין היתר, היא מציעה גם קופסאות המותאמות לחימום במיקרוגל וקופסאות קטנות לרטבים.

כל הקופסאות ניתנות לשטיפה קלה ומתאימות גם למדיח (לשימוש במדף העליון בלבד).

הציונים שנתנו לקופסאות סיסטמה מ-1 עד 5 הם:

מגוון: 5.

עיצוב: 4

קלה לשטיפה: 5

שמירה על טריות: 5

מחיר: תלוי בקופסה, אבל בממוצע הציון הוא 4

החברה השנייה שבדקנו שתי קופסאות שלה, היא clipacc (קליפאק) המציעה קופסאות בארבעה צבעים שונים: כחול, ירוק, ורוד וסגול. קופסת האוכל בנפח של 1.5 ליטר המחולקת לשני תאים מאפשרת לשים בצד אחד סנדוויץ ובצד השני ירקות או פירות והיא מושלמת לארוחות עשר ובוקר. קופסה נוספת בנפח של 1.4 ליטר מגיעה בצורה ריבועית יותר ומכילה גם היא שני תאים.

הציונים שנתנו לקופסאות קליפאק מ-1 עד 5 הם:

מגוון: 3

עיצוב: 4

קלה לשטיפה: 5

שמירה על טריות: 5

מחיר: 5

החברה השלישית והאחרונה היא OXO וגם פה בדקנו שתי קופסאות. קופסת האוכל המלבנית מכילה שני תאים – עליון ותחתון ומתאימה לשמירת מזון רטוב ויבש כאחד. אטם הסיליקון מקל על שטיפתה וארבע לשוניות הנעילה שלה מבטיחות סגירה מושלמת.

בקופסה העגולה הגדילו לעשות והוסיפו גם כלי לרוטב. גם לה יש אטם סיליקון ולשוניות סגירה בדיוק כמו לקופסה המלבנית. שתיהן מתאימות לשימוש במיקרוגל והן קלות לנשיאה. החיסרון היחידי שלהן הוא המחיר המאוד גבוה.

קופסה נוספת בנפח של 1.4 ליטר מגיעה בצורה ריבועית יותר ומכילה גם היא שני תאים.

הציונים שנתנו לקופסאות OXO מ-1 עד 5 הם:

מגוון: 3

עיצוב: 5

קלה לשטיפה: 5

שמירה על טריות: 5

מחיר: 2

מקווים שהצלחנו לעזור לכם לבחור קופסאות אוכל לגן או לבית הספר, אבל תזכרו שלא משנה באיזו קופסה תבחרו, הכי חשוב שהאוכל שהן יכילו יהיה טעים, יוכן באהבה ויגרום לילדים שלכם לחייך כל היום J